Föremål som liknar oljemålning Hilda Heyman
7440 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 5 juli 2021
2215 Oljemålning
Såld: 3.800 kr
Såldes den 21 juni 2021
2217 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 21 juni 2021
2220 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 21 juni 2021
2222 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 21 juni 2021
2221 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 21 juni 2021
9034 Oljemålning
Hilda Heyman, signerad. Olja på duk, 75x54
Såld: 900 kr
Såldes den 28 januari 2019
9600 Oljemålning
Hilda Heyman, Läsande man, 23x19
Såld: 600 kr
Såldes den 5 februari 2018
7518 Oljemålning
Hilda Heyman, Motiv från Bretagne, 23x15
Såld: 1.600 kr
Såldes den 4 september 2017